Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Autorizovaný prodejce a servis TONSTAV - SERVICE s.r.o.

Prodej - Pronájem - Servis

PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS stavebních výtahů a vrátků značky GEDA zajišťuje společnost  TONSTAV-SERVICE s.r.o. , která se stala distributorem a autorizovaným servisem pro Českou republiku. 

S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu  stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v  Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku GEDA, včetně pravidelných povinných revizí výtahů a vrátků, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Podrobné informace včetně aktuálního ceníku půjčovny výtahů a vrátků  naleznete na webu TONSTAV-SERVICE s.r.o. 

Navštivte také naše webové stránky www.tonstav-service.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

Stavební výtahy, vrátky, shozy a příslušenství značky GEDA můžete také pohodlně nakupovat přímo na našem e-shopu.

TONSTAV-SERVICE GEDA výtahy TONSTAV-SERVICE GEDA výtahy

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.