Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Autorizovaný prodejce a servis TONSTAV - SERVICE s.r.o.

Prodej - Pronájem - Servis

PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS stavebních výtahů a vrátků značky GEDA zajišťuje společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) která se stala distributorem a autorizovaným servisem pro Českou republiku. 

S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu  stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) v  Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku GEDA, včetně pravidelných povinných revizí výtahů a vrátků, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Podrobné informace včetně aktuálního ceníku půjčovny výtahů a vrátků  naleznete na webu PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) 

Navštivte také naše webové stránky www.pro-doma.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

Stavební výtahy, vrátky, shozy a příslušenství značky GEDA můžete také pohodlně nakupovat přímo na našem e-shopu.

TONSTAV-SERVICE GEDA výtahy TONSTAV-SERVICE GEDA výtahy

Poptávka

aaa